Rock-Time 2017

Przed nami kolejna edycja Rock-Time, czyli Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich. To już nasz trzynasty przegląd, a jego głównym celem jest promocja młodych i zdolnych zespołów studenckich. W 2017 roku trzynastka okaże się dla kogoś szczęśliwą liczbą!


Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji, zespół SoFresh, wraz z jury

Już na początku stycznia 2017 wystartuje rejestracja zespołów, a następnie ze wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden zwycięzca w głosowaniu internetowym. Pozostałe 5 zespołów wybierze jury, w którym zasiądą przedstawiciele Radia Emiter. Rejestracja zespołów do przeglądu Rock-Time jest bezpłatna i odbywa się online. Szczegółowe informacje opublikujemy już niedługo, więc bądźcie czujni!
Cała szóstka zagra na koncercie finałowym, który odbędzie się 15 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki, pod okiem profesjonalnego jury, o którym więcej informacji wkrótce. Organizatorem przeglądu jest Studenckie Studio Radiowe Emiter, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej.

Masz kapelę? Jesteś studentem i kochasz muzykę? Jeśli marzy Ci się koncert na kultowej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki lub występ na opolskich Piastonaliach - Rock-Time 2017 jest właśnie dla Ciebie! Śledź naszą stronę oraz fanpage na Facebook’u – już wkrótce zdradzimy więcej informacji związanych z nadchodzącym – XIII Przeglądem Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017! Bądź gotowy na rejestrację, zgłoś swój zespół i powalcz o marzenia!

Dowiedz się więcej o Rock-Time!
https://www.facebook.com/Rock-Time-156941611013153
http://www.radioemiter.pl/

dodano: 2016-11-30 18:15:20