Rock-Time 2017

Zaraz po sylwestrowym szaleństwie rozpoczniemy rejestrację do kolejnej edycji Rock-Time czyli Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich. To już nasz trzynasty przegląd, a jego głównym celem jest promocja młodych i zdolnych kapel.

Od 2 stycznia do 12 lutego potrwa rejestracja zespołów, a następnie ze wszystkich zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden zwycięzca w głosowaniu internetowym, które potrwa tydzień. Pozostałe 5 zespołów wybierze jury, w którym zasiądą przedstawiciele Radia Emiter. Rejestracja jest bezpłatna. Cała szóstka zagra na koncercie finałowym, który odbędzie się 15 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Finalistów będzie oceniać profesjonalne jury, o którym więcej informacji podamy wkrótce.

Organizatorami przeglądu jest Studenckie Studio Radiowe Emiter, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki oraz Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej.

Masz kapelę? Jesteś studentem i kochasz muzykę? Jeśli marzy Ci się koncert na kultowej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki lub występ na opolskich Piastonaliach - Rock-Time 2017 jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, tylko zgłoś swój zespół!

Więcej informacji na stronie wydarzenia http://rocktime.radioemiter.pl

dodano: 2016-12-28 21:02:44