Rock-Time 2017 – poznaj gwiazdę wieczoru!

Jak co roku, podczas finału Przeglądu Rock-Time 2017 nie może zabraknąć gwiazdy wieczoru. W poprzednich latach, na rocktimeowej scenie gościliśmy takie zespoły jak Sheep, Gaga Zielone Żabki czy Clock Machine. Tym razem postanowiliśmy zaprosić zespół, który brał udział w Przeglądzie i jak się przekonaliśmy, bardzo spodobał się nie tylko jurorom.

Gwiazdą XIII edycji Rock-Time będzie zespół Grey Fruit – laureaci nagrody głównej oraz nagrody publiczności z 2015 roku. Wrocławski skład prezentuje muzykę z pogranicza funk, ska i rocka, co tworzy bardzo energetyczną mieszankę. Na ich koncertach nie brakuje pozytywnych brzmień, a panowie zdecydowanie wyróżniają się na tle podobnych zespołów. Na koncie mają EP-kę, a ich kawałki można usłyszeć m.in. w Radiu Wrocław. Zespół wystąpił w ubiegłym roku podczas jednej z największych imprez plenerowych Wrocławia, organizowanej podczas majówki, a w 2015 roku pojawił się na opolskiej scenie w ramach Piastonaliów, na Błoniach Politechniki Opolskiej. Mamy nadzieję, że i tym razem publiczność, która przybędzie do NCPP, będzie się doskonale bawić, przy dźwiękach zespołu Grey Fruit.

Przypominamy, że do 12 lutego trwa rejestracja zespołów do XIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017. Wszystkich zainteresowanych i pragnących powielić sukces zespołu Grey Fruit oraz innych kapel, zapraszamy do udziału.
Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!
http://rocktime.radioemiter.pl/rejestracja


Gwiazda Wieczoru Rock-Time 2017, zespół Grey Fruit

dodano: 2017-01-18 21:43:27